HR Manager

STANOWISKO: HR MANAGER
Miejsce pracy: Łódź

Szukamy HR Managera – entuzjastycznej, energetycznej, ambitnej i pracowitej osoby:

  • z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku w agencji lub startupie,
  • z aktualną wiedza na temat trendów zarządzaniu zespołami.
  • z dobrą znajomością języka angielskiego.

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć to mamy dla Ciebie następujące zadania:

  • rozwój zespołów w Łodzi oraz Warszawie,
  • rekrutacja nowych talentów,
  • opieka nad nowymi pracownikami oraz wdrażanie ich w strukturę i kulturę agencji,
  • rozwój umiejętności wewnątrz agencji, planowanie i koordynację szkoleń oraz narzędzi wymiany wiedzy,
  • rozwijanie regularnych wydarzeń i budowanie ducha zespołu,
  • zarządzanie formalnymi aspektami: monitoring budżetu, ograniczanie ryzyka prawnego, utrzymanie dokumentacji pracowniczej,
  • aktywna współpraca ze strukturą międzynarodowej grupy marketingowej: wymiany stażowe, wymiana wiedzy, udział w wybranych projektach grupy.

W zamian oferujemy:

  • kluczową rolę w agencji, z możliwością samodzielnego wdrażania swoich pomysłów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • uczestnictwo w spotkaniach, szkoleniach i konferencjach branżowych.

Jeśli chcesz do nas dołączyć – prześlij CV na join@kamikaze.digital

Kontakt

Planujesz działania w internecie? Podeślij nam brief!

Podeślij nam maila, zadzwoń lub wpadnij na kawę.